:: Superstar ::

:: Top 10 ::

Aneta Langerová

Veronika Zaňková

Julián Záhrovský

Martina Balogová

Petr Poláček

Petra Páchová

Sámer Issa

Stanislav Dolínek

Šárka Vaňková

Tomáš Savka

:: Info ::

Porota

Hvězdná Pěchota

Fotogalerie

Media

:: Downloads ::

Wallpapers

MP3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co je to SuperStar?

Kromě zpívání mají v SuperStar své místo i reportáže, humorné scénky, vtipné dialogy moderátorů, komentáře porotců a v neposlední řadě i hlasování diváků. Uvidíte, jak probíhaly konkurzy, jak se soutěžící připravují, práci týmu v zákulisí, rozhovory se začínajícími hvězdami i šílenství fanoušků. Televizní kameru pustí ale i například k sobě domů. Každý divák má šanci ovlivnit výsledek - národ si zvolí toho,  kdo mu bude zpívat i nadále

Startujeme už letos!
Obyvatelé naší země ve věku od 16 do 28 let mají díky pořadu Česko hledá SuperStar šanci uspět na hudební scéně a vydat vlastní desku. Už koncem roku se rozjedou první kola pěveckých konkurzů a to v Ostravě, Brně a Praze. Přihlášky vyjdou v denním tisku. Z prvních kol vybere čtyřčlenná porota 100 nejúspěšnějších, kteří postoupí do dalšího předkola. Po krátkém oddechu pak vybere pouhých 40, kteří postoupí do čtvrtfinále a svůj pěvecký um předvedou už na televizní obrazovce.
Pokud si myslíte, že Idols je jen lepší pořad o lidech, kteří rádi zpívají, pak jste na omylu. Místo falešně pějících amatérů se na obrazovkách představují mimořádně talentovaní mladí lidé, které třeba ani nenapadlo, že by kdy mohli stát po boku svých idolů. Splnit si takový sen už dva roky není vůbec problém. Statisíce mladých lidí po celém světě dostaly mimořádnou šanci díky britské společnosti FremantleMedia a televizi ITV, kde se show Idols začala vysílat poprvé. Jsou to právě Britové, kteří vymysleli uspořádat soutěž: objevit novou hvězdu a diváky přitom nechat nahlédnout do atraktivního zákulisí showbyznysu s možností spolurozhodovat.
Česko hledá SuperStar je prvním pořadem svého druhu s prvky reality show, která se na území Česka bude vysílat. Věříme, že i  u nás bude mít takový úspěch, jaký sklízí po celém světě,“ říká generální ředitel TV Petr Dvořák.

Rozhodují diváci
40 čtvrtfinalistů se představí vždy po deseti v show na televizní obrazovce. Každý zazpívá jednu píseň podle vlastního výběru, s doprovodem klavíru. Odborná porota bude v televizním přenosu už jen komentovat jednotlivá vystoupení. O tom, kdo se probojuje až k metě nejvyšší už rozhodnou pouze diváci. Po skončení každého dílu mají možnost telefonem nebo SMS hlasovat pro jednoho ze soutěžících. Do semifinále postoupí dva, kteří získají nejvíce hlasů.
Takto vyjde ze čtyř dílů osm semifinalistů. Zbývající dva vyberou diváci a porota v pátém kole v neděli, 11. dubna. Diváci znovu uvidí všech zbylých 32 soutěžících, kteří nepostoupili ze čtvrtfinálových kol. Porota nominuje 8 kandidátů, kteří získají „Druhou šanci“. Z každé čtvrtfinálové desítky musí porota do „Druhé šance“ vybrat alespoň jednoho soutěžícího. Z nich vyberou diváci svým hlasováním devátého postupujícího do první desítky. Kdo bude desátým finalistou? Ten, který od poroty dostane „Divokou kartu“. Porota takto zcela naposledy přímo zasáhne do výsledků soutěže Česko hledá SuperStar. Poté, co moderátoři v druhé části pořadu oznámí postupujícího s nejvyšším počtem hlasů, porota ze zbývajících sedmi kandidátů, kteří dostali „Druhou šanci“, určí posledního, desátého finalistu. Čtvrtfinále bude vysílat TV Nova během března a prvního dubnového týdne - každý týden vždy jedno kolo.
Semifinále bude mít 8 kol. Jednotliví soutěžící vystoupí už s plným hudebním doprovodem, choreografií a kostýmy. Diváci budou opět hlasovat prostřednictvím telefonů nebo SMS. V každém kole vypadne jeden ze soutěžících, který po odvysílání daného dílu získá nejméně diváckých hlasů. Po osmém kole zůstanou už jen dva finalisté. Semifinále bude TV Nova vysílat od dubna do června, každý týden vždy jedno kolo.

První česká SuperStar bude známa 20. června 2004
Dva nejúspěšnější a nejpopulárnější soutěžící se utkají během večerního živého přenosu v neděli 20. června 2004. Zazpívají v něm píseň podle vlastního výběru, soutěžní píseň a píseň, kterou vybere hudební vydavatelství BMG Czech Republic. Jméno první SuperStar se Česká republika dozví až na závěr večera. Stane se jím ten, kdo během přímého přenosu získá víc hlasů od televizních diváků.